Online predavanje i rasprava: Utjecaj globalizacije na učinkovitost tradicionalnih strategija diversifikacije
U sklopu dodjele Godišnje nagrade Hanfe studentima za najbolje znanstvene i stručne radove Hanfa organizira online predavanje na temu „Utjecaj globalizacije na učinkovitost tradicionalnih strategija diversifikacije“, koje će održati jedan od dobitnika ovogodišnje nagrade.
Predavanje će se baviti pitanjem u kojoj mjeri tradicionalna geografska diversifikacija i dalje predstavlja učinkovitu strategiju upravljanja rizikom u uvjetima globaliziranih i međusobno snažno povezanih financijskih tržišta.
Online predavanje održat će se 21. siječnja u 10 sati i otvoreno je za sve zainteresirane. Sudjelovanje je moguće uz prethodnu prijavu na adresu e-pošte edukacija@hanfa.hr, nakon čega će stići odgovor s uputom za online sudjelovanje u raspravi.
Pozivamo sve zainteresirane da se pridruže i sudjeluju u ovoj zanimljivoj raspravi o izazovima ulaganja u globaliziranom financijskom okružju iz perspektive mladih nagrađenih autora.

